Unikátní provětrávané fasády již i v ČR!

25 února 2016

Interiérové studio Sargánek & Skácel

Bytový architekt Sargánek & Skácel nabízí designové a interiérové služby pro domácnosti, ale i komerční účely. Dle vašich představ navrhne bytový designer takový interiér, který splní veškeré vaše požadavky. Pro zákazníky je připravena vizualizace interiérů, a to od návrhů kuchyně (retro i rustikálních) po vizualizaci náročných, moderních a luxusních interiérů ve 3D.
 Zpracování interiérů je podloženo špičkovou kvalitou, a to i pro tvarově složité druhy nábytku. Při výrobě nábytku do interiérů, rodinných domů i komerčních objektů, je dbáno na maximální přesnost a co nejvyšší kvalitu. S každým klientem se návrh provádí pomocí 3D vizualizace interieru pro představu a následně se dále rozkreslí dokumentace s dalšími podrobnostmi. Při těchto operacích je použito nejnovějších technologií.
Interierove studio Sarganek a Skacel

O výsledek, kterým je precizně sestavený interiér dle představ klienta, se starají odborní montážní pracovníci, kteří sestaví vše tak, jak má být. Cílem interiérového studia je takový návrh interieru a realizace, se kterým budou obě strany maximálně spokojené. O to se stará tým dvou desítek zaměstnanců s dlouholetou praxí a nejrůznějšími typy školení. Přijďte a navštivte naše pobočky a uvidíte, že nebudete litovat.

Sdílet:

 
Zpět nahoru
Copyright © 2014-2016 Vše o bydlení. Designed by OddThemes