Unikátní provětrávané fasády již i v ČR!

18 srpna 2016

Vyvýšená terasa snadno – postavte ji na rektifikační terče

Stupňovitá terasa v Chomutově podepřená terči Buzon


Mnohé budovy se nacházejí ve svažitém terénu. Při stavbě terasy je pak nutné řešit menší i větší výškové rozdíly podkladu. Vhodným řešením je umístění terasy na výškově nastavitelné podstavce.
Největší výškové rozpětí a vysokou stabilitu nabízejí rektifikační terče značkyBuzon.

Rektifikační terče Buzon umožňují podepření různých druhů materiálu, betonové, keramické i kamenné dlažby, dřevěných teras i oblíbených wpc teras. Široká základna i hlava terče zaručuje velmi stabilní podepření a umožňují zatížení až 1000 kg/ks.
Zatímco nejnižší terče nabízejí podepření již od 1,1 cm, nejvyšší terče pak dosahují výšky až 1 metru. Navíc od výšky 2,8 cm jsou rektifikační terče Buzon výškově nastavitelné milimetr po milimetru a umožňují tak zcela přesné vyrovnání plochy.
Jedinečnou záležitostí je pak unikátní, patentovaný sklonový korektor Buzon, který umožňuje úpravu spádu plochy o 0 – 5%.


Nemusí však jít pouze o terasy ve svažitém terénu, kde si rektifikační terče se svou výškovou variabilitou najdou vhodné uplatnění. Mnohé terasy bývají umístěny na střechách budov, které nejsou zcela rovné a kde je nutné také podklad snadno, rychle a hlavně přesně vyrovnat. Nebo může jít o stupňovité terasy, schody či velmi členitý podklad.
Fotografie: Fasády & Terasy s.r.o., Buzon Pedestal International


Sdílet:

 
Zpět nahoru
Copyright © 2014-2016 Vše o bydlení. Designed by OddThemes